Toplist
*
ZY   O autorovi   Koně   Galerie   Časopis   Obchod 
<- ------- ->
*
 

Koně - O co tu de?

Stránek o koních je dnes po internetu opravdu hodně, a tak raději rychle vysvětlím, o čem jsou zrovna tyhle. Nejedná se o žádný předem zkrachovalý pokus o úžasný superkomplexní server s přebranými texty, ale jen o pouhé osobní stránky s informacemi o našich rodinných koních a pár mých začátečnických postřehů, které by snad mohly minimálně některým služebně mladším začátečníkům pomoct.

I když mě chytl hlavně western, klasickou anglii v žádném případě neodsuzuji. Krom toho mě docela baví různé ty komunikační hrátky, známé jako horsemanship, neboli (trochu propagandisticky) přirozená komunikace.

No... prostě... o koních v dnešní době píše kde jaký blb, tak proč by zrovna takový případ jako já nemohl taky něco přihodit, ne? :)

Novinky

Děkuji našim koním, a Montymu zvlášť, za minulou sezónu.


Články


Všude se hrdě chlubím, že jsem vlastně děsnej amatér, takže je víc než pravděpodobné, že se články budou postupně vyvíjet a přepisovat. Tak je prosím berte s rezervou a na případné hovadiny mě nějak šetrně upozorněte.

 


Tyto smrtelně vážné stránky vytvořil a spravuje ZY, zástupce Aštara Šerana na zemi! Jestli nemáš rád sušenky, tak sem nelez!